Europese subsidie voor trainingsprogramma NBC
Gepubliceerd op 11-08-2009
Op 31 juli 2009 is Europese subsidie verleend op het volledige trainingsprogramma (met uitzondering van BHV-training) van het Nederlands Bakkerij Centrum. Bedrijven die vallen onder de CAO Bakkersbedrijf en die deelnemen aan een najaarstraining van het NBC, ontvangen dus naast de branchesubsidie van 25 of 50% een extra subsidie van 40%. Alle bakkerijen ontvangen hierover deze week een brief van het NBC.
Deelname
De verkregen subsidie maakt het nog aantrekkelijker voor bakkerijen om deel te nemen aan de aangeboden trainingen die vermeld staan in de ‘Trainingsgids Nederlands Bakkerij Centrum – Najaar 2009’. In deze gids staat een compleet overzicht van alle trainingen die het NBC in het najaar aanbiedt. Hebben ondernemers deze trainingsgids niet meer in hun bezit, dan kunnen zij de informatie ook terugvinden op deze website. Onder het kopje ‘opleidingen’ staat een compleet overzicht van alle trainingen en kan men zich tevens aanmelden. Daarnaast kan er natuurlijk altijd telefonisch contact worden opgenomen met de afdeling training van het NBC, telefoonnummer 0317- 47 12 85.
Aanbod
In het trainingsprogramma zitten interessante en inspirerende trainingen voor alle beroepsgroepen. Zo kunnen ondernemers en hun medewerkers terecht voor hoogstaande masterclasses voor het bakkersvak en ééndaagse praktijktrainingen zoals ‘Dessertgebakjes‘ of ‘Eindejaarsproducten’. Maar er kunnen ook trainingen gevolgd worden op het gebied van ondernemen, leidinggeven, verkoop, hygiëne, arbo en milieu.
Voor bakkerijen die zich al hebben aangemeld, wordt de nieuw verkregen subsidie automatisch verrekend.
