Avond van de verleiding
Gepubliceerd op 20-01-2010
‘De avond van de verleiding’
Leuk, leerzaam, speels, passioneel, humoristisch, maar vooral verleidend!
WAGENINGEN - Het Nederlands Bakkerij Centrum organiseert, na drie succesvolle avonden in 2009, dit voorjaar op acht verschillende locaties ‘De avond van de verleiding’.
‘De avond van de verleiding’ is een leerzame en leuke theateravond speciaal bedoeld voor ondernemers en verkoopmedewerkers van (banket)bakkerswinkels en patisseriezaken. Op deze avond ervaart u - als bakker en/of verko(o)p(st)er - op speelse wijze hoe u uw klant kunt verleiden en hoe u zich kunt voorbereiden op het behalen van meer omzet.
Tijdens ‘De avond van de verleiding’ krijgt u antwoord op vragen als;
• Hoe vertaal ik de houding van mijn klanten?
• Hoe ga ik om met klanten die om extra aandacht vragen?
• Hoe motiveer ik klanten om iets extra’s te kopen?
• Wat is het verschil tussen klantgerichtheid en klantvriendelijkheid?
• Hoe versier ik mijn klanten met aandacht?
• Waar ben ik beter in en wat doe ik hiermee?
• Wat mag ik van een klant verwachten en wat mag de klant van mij verwachten?
De avond begint om 19.30 uur en eindigt om 21.30 uur. De kosten voor inschrijving zijn € 39,50 per opgegeven persoon/excl. BTW. De ‘avonden’ worden op de volgende locaties gehouden:
8 maart Theater De Vest Canadaplein 2 Alkmaar
9 maart Goudse Schouwburg Boelekade 67 Gouda 10 maart Musis Sacrum Velperbuitensingel 25 Arnhem
11 maart Theater Odeon Blijmarkt 25 Zwolle
15 maart Figi Hoteltheater Het Rond 2 Zeist
16 maart Schouwburg De Lawei Burg. Wuiteweg 24 Drachten
17 maart Parktheater Eindhoven Theaterpad 1 Eindhoven
18 maart ChasséTheater Claudius Prinsenlaan 8 Breda
Meer informatie over ‘De avond van de verleiding’ vindt u op www.nbc.nl/verleiding. U kunt zich hier ook inschrijven. Wacht niet te lang want vol=vol.
